Sigillet är utfärdat av UC AB. Klicka på bilden för information om UC:s Riskklasser.

Hitta hit
Medarbetare

Hallerdts Ventilation AB
Org nr. 556847-5312
Box 2027, 128 21 Skarpnäck

Hallerdts El & Styr AB

Org nr. 559211-9274
Box 2027, 128 21 Skarpnäck

Besöksadress:
Radiovägen 13
135 48 Tyresö

Medarbetare

Ledningen

Jocke Hallerdt

VD
El & Styr / Ventilation

Jocke@hallerdts.se
0708-470 458

Kalle Ekström

VVD El & Styr
Behörig EL-installatör

Kalle@hallerdts.se
0736-805 422

Rickard Rigolet

VVD Ventilation
Projektledare

Rickard@hallerdts.se
0708-470 994

Projektledning

Victor Eriksson

Projektledare Ventilation

victor@hallerdts.se
0708470150

Ventilation

Ervin Halilic

Basmontör

Ervin@hallerdts.se
0708-477 281

Johan Boström

Basmontör

Johan@hallerdts.se
0708-470 399

Öztürk Evgin

Ventilationsmontör

Oz@hallerdts.se
0707-654 492

Jonathan Lagerstedt

Ventilationsmontör

jonathan@hallerdts.se
0705-175 411

Johannes Borenstam

Ventialtionsmontör

johannes@hallerdts.se
0708-470 068

Elvis Kvrgic

Ventilationsmontör

elvis@hallerdts.se
0708-470292

Jacob Larsson

Basmontör ventilation

jacob@hallerdts.se
0708-470292

Johan Jonsson

Ventilationsmontör

johan.j@hallerdts.se
0708-470209

El & Styr

Chris Larsson

Styrtekniker
Elektriker

chris@hallerdts.se
0733-730401

Kalle Ekström

VVD El & Styr
Behörig EL-installatör

Kalle@hallerdts.se
0736-805 422

Calle Narvio

Styr & reglertekniker / Elektriker

Calle.n@hallerdts.se

Fredrik Jonsson

Elektriker

Fredrik@hallerdts.se
0708-470 906

Sofia Hurtig

Elektriker

Sofia@hallerdts.se

Christian Lagerstedt

Styr & reglertekniker / Elektriker
Christian@hallerdts.se
0708-470 990

Hitta till Hallerdts